Strona główna
Zakres prac
Realizacje
Kontakt
Malowanie, gipsowanie, układanie płytek to brudna robota! Zleć ją nam!

ZADZWOŃ DO NAS i umów się na spotkanie wstępne. Wycenimy bezpłatnie koszt, a także doradzimy w doborze odpowiednich materiałów budowlanych.

golemo kontakt
tel. 531-909-066
ZADZWOŃ DO NAS i umów się na spotkanie wstępne.
Remont łazienki Częstochowa

Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Jeśli myślimy o remoncie mieszkania czy domu, to warto właśnie od niej zacząć pracę. Remont łazienki to skomplikowana sprawa. Jednak zanim się do tego zabierzemy, powinniśmy wszystko dokładnie zaplanować. Co robić w pierwszej kolejności?

 

Remont łazienki Częstochowa – od czego zacząć?

 

Jak wiadomo, bez łazienki trudno nam egzystować, dlatego chcielibyśmy uporać się z jej remontem jak najszybciej. Aby jednak prace poszły sprawnie, powinniśmy opracować szczegółowy plan remontu. Warto nie tylko zastanowić się nad wyglądem łazienki, który chcemy uzyskać, ale przede wszystkim nad możliwościami przestrzennymi i finansowymi. Nie ma sensu przeprowadzania remontu łazienki Częstochowa, jeśli wiemy, że pieniędzy starczy nam tylko na płytki czy kabinę prysznicową. Wówczas przez długi czas możemy nie mieć dostępu do łazienki, póki nie uzbieramy finansów na dalsze etapy pracy. Dlatego też zróbmy dokładną analizę i sprawdźmy ceny produktów. Jeśli planujemy remont za pół roku, już teraz zacznijmy kupować wyposażenie czy odkładać pieniądze na poszczególne etapy.

 

Remont łazienki Częstochowa – etapy pracy

 

Podstawową czynnością, od której powinniśmy zacząć, jest usunięcie starej glazury lub okładziny. Pamiętajmy, że ten etap może trochę potrwać – zwłaszcza gdy mamy do czynienia ze starymi łazienkami w blokach, gdzie płytki były klejone na cement. Jeśli istnieje taka konieczność, musimy wymienić starą hydraulikę, czyli rury doprowadzające wodę do umywalki, wanny, pralki czy muszli klozetowej. Ten etap prac pozwoli nam uniknąć skuwania nowych płytek w przypadku uszkodzenia starej instalacji. Podobnie rzecz ma się w sytuacji wymiany grzejnika. Jeśli myślimy o kupnie nowego, lepiej zrobić to od razu niż później bawić się ze skuwaniem glazury.

 

Coraz częściej kolejnym etapem remontu łazienki Częstochowa jest montaż sufitów podwieszanych z nowoczesnym oświetleniem. Warto o tym pomyśleć zwłaszcza wtedy, gdy stara łazienka była słabo doświetlona. Przy tej okazji możemy też wymienić starą instalację elektryczną. Na koniec zostają nam prace wykończeniowe, takie jak wyrównywanie ścian oraz położenie płytek na podłodze i ścianach. Oczywiście nie zapomnijmy o niezbędnych ozdobach i dekoracjach, które odświeżą wygląd łazienki i nadadzą jej całkowicie inny charakter.

 

Jeśli szukacie fachowej ekipy, która przeprowadzi remont łazienki Częstochowa w Waszym domu czy mieszkaniu, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

 

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?
Remonty i przeróbki
Malowanie i gruntowanie
Gipsowanie ścian
Montaż drzwi
Tapetowanie i sufity podwieszane
Układanie paneli i glazury
Hydraulika i elektryka