Strona główna
Zakres prac
Realizacje
Kontakt
Malowanie, gipsowanie, układanie płytek to brudna robota! Zleć ją nam!

ZADZWOŃ DO NAS i umów się na spotkanie wstępne. Wycenimy bezpłatnie koszt, a także doradzimy w doborze odpowiednich materiałów budowlanych.

golemo kontakt
tel. 531-909-066
ZADZWOŃ DO NAS i umów się na spotkanie wstępne.
Wykończenie wnętrz Częstochowa

Wykończenie wnętrz Częstochowa to bardziej kosztowna inwestycja, niż mogłoby się wielu wydawać. Ten etap pochłania także wiele czasu, dlatego warto zatrudnić doświadczonych fachowców, którzy się tym zajmą.

 

Wykończenie wnętrz Częstochowa – prawie na mecie

 

Wykończenie wnętrz to już prawie ostatni etap budowy czy remontu. W domu są już podłogi, sufity, ściany, ale jeszcze troszkę brakuje do przeprowadzki. To etap, w który przyszli domownicy są najbardziej zaangażowani. W końcu od tego właśnie zależy, czy przyszłe lokum będzie przytulne i funkcjonalne. Wybór kolorów ścian, parkietów, tynków dekoracyjnych, płytek, parapetów wewnętrznych – wszystko to spoczywa teraz na Waszych barkach. Jednak nie każdy wie, jak się za to zabrać. Jak wybrać płytki czy panele? Która farba będzie najlepsza do salonu, a która do pokoju dziecięcego? Niby proste pytania, a jednak nastręczają wielu trudności. Bo przecież nie każdy jest w tym specjalistą. Na szczęście w naszym zespole są doświadczone osoby, które nie tylko doradzą Wam, jakie materiały zakupić, ale także zajmą się montażem parapetów, sufitów podwieszanych, malowaniem ścian, układaniem płytek i paneli czy lakierowaniem parkietów. W ramach świadczonych usług oferujemy także montaż osprzętu elektrycznego, armatury łazienkowej, AGD oraz mebli wbudowanych.

 

Wykończenie wnętrz Częstochowa – o czym trzeba pamiętać?

 

Wykończenie wnętrz to inwestycja długoterminowa – każdy z nas chciałby, by urządzone mieszkanie służyło nam przez lata. Dlatego tak ważne jest zastosowanie wysokiej jakości, trwałych materiałów, których nie będziemy musieli wymieniać po roku czy nawet kilku miesiącach. Pamiętajmy również, by każdy etap wykończeni dokładnie zaplanować, by nic nas nie zaskoczyło w trakcie prac, a same wykończenie nie trwały w nieskończoność.

 

Nasza firma zajmuje się wykończeniem wnętrz apartamentów, mieszkań, domów czy lokali użytkowych. Jeśli więc zależy Wam na szybkiej przeprowadzce, powierz nam swoje mieszkanie, a my przeprowadzimy kompleksowe wykończenie wnętrz Częstochowa.

 

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?
Remonty i przeróbki
Malowanie i gruntowanie
Gipsowanie ścian
Montaż drzwi
Tapetowanie i sufity podwieszane
Układanie paneli i glazury
Hydraulika i elektryka